www.SzambaBetonoweLodz.pl

SZAMBA BETONOWE ŁÓDŹ

PRZYDOMOWE SZAMBA BETONOWE ŁÓDŹ - TEL. 668 536 835


Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w produkcji niezawodnych szamb betonowych. Jesteśmy liderem na polskim rynku. O jakości proponowanych przez nas zbiorników betonowych na szambo świadczą między innymi atesty i certyfikaty, jakie uzyskały nasze produkty. Wśród tych atestów wymienić można atest wydany przez Instytut Techniki Budowlanej oraz przez Państwowy Zakład Higieny. Dokumenty te potwierdzają, że szamba przez nas wykonane są szczelne i bezpieczne.

Wciąż staramy się jednak udoskonalać nasze produkty oraz poszerzać ofertę naszej firmy o nowe rozwiązania, które z pewnością będą dla Państwa atrakcyjne. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu nie tylko wysokiej jakości zbiorniki na szambo, ale także nowoczesne urządzenia, które pozwolą na bieżąco monitorować poziom cieczy w owych zbiornikach.

    Monitorowanie zbiorników z cieczami Łódź - łódzkie   Monitorowanie zbiorników z cieczami Łódź - łódzkie   Monitorowanie zbiorników z cieczami Łódź - łódzkie

Urządzenie Alert GM-S jest urządzeniem wielofunkcyjnym. Może być wykorzystywane między innymi do:  

  • monitorowania stanu cieczy w różnego rodzaju zbiornikach, na przykład szambie, ale też zbiorniku na deszczówkę czy innych; 
  • monitorowania pracy innych urządzeń i systemów;

Polecamy zakup urządzenia Alert GM-S razem z zakupem zbiorników na szambo, ponieważ wtedy najłatwiej jest je zamontować. Urządzenie to można również zainstalować w zbiornikach już wykorzystywanych. Zaletą proponowanego przez nas urządzenia, dzięki któremu monitorowanie zbiorników z cieczami jest niezwykle łatwe, jest również fakt, że Alert GM-S jest niezwykle prosty w obsłudze. Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami tego urządzenia, a w razie pytań do kontaktu z naszymi pracownikami.